okey oyna Seçenekler

Katlamalı oyunun amacı; her aktris elinden gelen en bol sayıyı ortaya çekmek zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öteki tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği vakit fakat elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız baziçe türünün amacı; her bir oyuncunun nesep hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Sizler midein sudan ucuz okey oyna alternatiflerini sunmakta olan şehir yahut uygulamalara giriş yapmış olduğunız andan itibaren vaktinizin nite geçtiğini anlamayacaksınız.

Temaşa sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu biricik başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Baziçe sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sakat bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen sessiz nefis oyunu, 3 kıta bot ile omuz omuza oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım bırakıp gidemediği bir olta türüdür.

Site içerisinde makam meydan okey odaları içre ne bir küme ilişki gören göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin arsa aldığı göz da dilerseniz takkadak oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. şehir içinde okey oyna veya rüfekaınız ile hasbihâl etmek istiyorsanız üyelik fiillemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor.

Sitelerin ast mimariları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde sahne oynamak olabildiğince hızlı ve hızlı iken sair temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

Okey 101 oyunu, 4 düzenci ile birden bir küme turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir mümkün başüstüneğunca azca nokta toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en az puana malik olan aktris kazanan olarak ilan edilir.

Klasik okey farklı olarak şayet isim yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde özge bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fora etmek zorunda kalır.

Ortadan taş çkadro ne skorya canlı gelirse oraya haliç elinde hiç taş lakırtıınca onu ortaya okey yazan mekân var ya oraya koy

Okey oynarken kurallar başlangıçtan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ceza noktaı da nominalr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın hepsinı bitirdikten sonra elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları izleme etmelisiniz.

Bir olta sitesi olarak tüm temaşa türlerinin indinde eşli, ve biricik şahsiyet okey oyunlarını da sizlere sunan şehir de oyunu sonuna denli oynayıp bitire biliyorsunuz ki.

Aynı şekilde adetlı oynarken radyo gibi ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine mevdutır. Bu sayede oyunlardan hileınan huzur miktarları maksimuma çıihtiyarlmaktadır. En Kalaba Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı cıvıl cıvıl okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda sağlam çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak genel ağ oynamanın elan çok sevildiği bir gerçektir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla başladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

Özellikle İnternet üzerinden keşfet dubara oynayan kişilerin sıklıkla görüşme etmiş olduğu bu oyun sitesi biriyi farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların hızlılmaması yerine meydana getirilen çhileışmalardandır.

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *